Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-02-24

Naudingi įstatymai

Publikuota: Straipsniai

Į parlamentą, vyriausybę, ministerijas, departamentus ir kitus taisyklių rašytojus iki šiol žiūrėdavau skersomis.

Bet neseniai nusipirkau kinišką krosnelę už 799,99 lito, kuri labai greitai įkaista, bet ir atvėsta, vos tik joje sudega pagalys. Labai nepatogų naktį keltis iš šilto sapno ir šlepsėti į virtuvę naujų pliauskų. Kad taip radus kokį daiktą, kuris degtų lėtai, kantriai, bet iki ryto…

Darbe buhalterės pasiūlė “Valstybės žinių”. Tas žinias jos buvo dailiai surišusios nedideliais pakais. Ir leidybos formatas pats tas - kaip tik mano krosnelei. Bedvejodamas parsivežiau pirmąją partiją.

Vakar atlikau mokslinius bandymus. Įstatymai veikia! Krosnelės dugne padedu kelias malkas, o kai jos įsidega, užmetu ant viršaus valstybės žinių. Vienas žinių ryšulys, maždaug mėnuo įstatymų leidėjų darbo, ruseno per visą naktį, sukeldamas mano troboj globalų klimato atšilimą. Rytą pakrapščiau pelenus - tarp jų dar smilko keli oficialūs paragrafai. Vienas buvo apie šildymo kainas, kitas - apie kuro akcizus. Papūskite man į nosį!

Niekada nemaniau, kad paprastam žmogui iš įstatymų būtų tokia nauda.


Atgal į: Naudingi įstatymai