Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-19

Pasaulio pabaigos laukiantys sektantai užsibarikadavo oloje

Publikuota: Straipsniai

Mažiausiai 30 sektos narių užsibarikadavo atokioje oloje Rusijoje ir laukia pasaulio pabaigos bei grasina nusižudyti, jei milicija bandys įsikišti, ketvirtadienį paskelbė pareigūnai ir žiniasklaida.

“Jie užbarikadavo įėjimą, atsisako išeiti ir grasina susisprogdinti, - “Reuters” telefonu teigė vietos prokuratūros pareigūnas. - Jie grasina susprogdinti dujų balioną ir taip nusižudyti”.

Sektos nariai, tarp kurių yra 29 suaugusieji ir keturi vaikai, pasislėpė sniegu apklotoje oloje Penzos regione, Vidurio Rusijoje. Penzos milicijos atstovė teigė, kad jie barikaduotis pradėjo lapkričio 7 dieną.

“Niekas nenori išprovokuoti netikėtų veiksmų, kadangi, mūsų duomenimis, tarp jų yra vaikų”, - tvirtino atstovė.

Su savimi sektantai pasiėmė maisto atsargų, o filmuotame televizijos reportaže matyti, kaip iš olos kyla dūmai. Šalia olos budi milicijos pareigūnas, siekiantis užtikrinti, kad niekas nebandys jų provokuoti nenuspėjamiems veiksmams.

Vietos šventikas Georgijus teigia: ” Jie yra paprasti krikščionys, tvirtinantys, kad Bažnyčia blogai atlieka savo darbą ir dėl to netrukus ateis pasaulio pabaiga, ir taip bandantys nuo jos apsisaugoti”.

Žiniasklaidos pranešimuose teigiama, kad sektantai mano, jog pasaulio pabaiga ateis kitų metų gegužę. Policija tikisi, kad jie išlįs iš olos, kai baigsis jų maisto atsargos.

Laikraštis “Izvestija” rašo, kad sektos lyderį Piotrą Kuznecovą sulaikė milicija. 43 metų vyrui diagnozuota šizofrenija, o pastaruosius keletą mėnesių jis miegojo karste. Milicija nugabeno P. Kuznecovą prie užsibarikadavusių sektantų olos, kad šis įtikintų juos išeiti, tačiau šis mėginimas teigiamų rezultatų nedavė.


Atgal į: Pasaulio pabaigos laukiantys sektantai užsibarikadavo oloje