Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-15

Švelni avarija

Publikuota: Liudijimai

Ką tik vilkikas ištraukė mane iš griovio.

Į jį trumpam įvažiavau savo golfuku. Keliukas link Kaltinėnų degalinės truputį vingiuotas, mačiau, kad jis įtartinai blizga, važiavau lyg ir negreitai, bet per posūkį golfukas ėmė čiuožti šonu, dar mėginau persukti vairą ir jį ištiesinti, bet viskas buvo beprasmiška. Mašinikė labai švelniai nusileido į negilų griovį per kokį pusmetrį nuo medžio - kaip tik ten, kur degalinės darbininkai prieš mėnesį iškirto krūmus.

Išlipau lauk apsidairyti ir vos nekritau aukštėlnikas - šitaip slidu!

Tada supratau, kas ir tiesų atsitiko.

Mano ištikimasis Draugas pamatė, kad iš namų į kelią patraukęs kantriuoju golfuku, aš dar nesuvokiu, kaip netikėtai pasikeitė situacija - naktį stipriai pašalo, ir vakarykštė sniegakošė pavirto tokiu slidžiu dedu, kokio nerasi ir akropolio ar kokioje kitoje čiuožykloje. Norėdamas perspėti, Jis per posūkį apsuko mano mašiniuką ir švelniai nuleido į griovį, kurį buvo pataisęs anksčiau ir dėl viso pikto iškirtęs krūmus.

Negana to, Jis dar pakvietė degalinės dujininkus, tie atvažiavo galingu vilkiku ir ištraukė mano glofuką iš griovio.

Tai buvo perspėjimas ir dujininkams - tie pabarstė keliuko ledą žvyru.

Padėkojau visiems, prisipyliau dujų ir patraukiau į kelią.

Vienas malonumas keliauti, kai tavimi taip rūpinasi.

Visas gyvenimas - labai maloni kelionė.


Atgal į: Švelni avarija