Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-28

Pradėjau naują puslapį

Publikuota: Straipsniai

Ką tik įkėliau pirmąjį įrašą į naują puslapį “Geroji naujiena tau“.

Tai turėtų būti trumpų gerų naujienų rinkinys  mokiniui, kuris ryžosi patraukti į Kelią arba stovi ir abejodamas žiūri į jį. Tai ne mano - tai paties Mokytojo kažkada perduotos žinios, kurių daugelis dar negirdėjo arba jau pamiršo. Aš - paprasčiausias mokinys, toks pat, kaip ir tu, ir visi kiti. Viskas, ka galiu - tai tik paliudyti, kas nutinka šitame Kelyje, kas laukia toje nepaprastoje kelionėje. Juk, šiaip ar taip, aš jau turėjau neblogų nuotykių.

Puslapį pradėjau savo draugo Felikso patartas ir matydamas reikalą. Šitas puslapis - “Liudiju Jėzų” - per daug visko prikimštas, pačiam darosi sunku susisteminti visos straipsnius, liudijimus, miniatiūras. Tiek to. Skaidyti jo gabalais arba uždaryti nenoriu. Tegu jis auga toliau. O trumpų neblogų naujienų ir net praktiškų patarimų rinkinys tegu būna kaip nauja šaka.

Kas atsiversite aną puslapį, nebūkite labai reiklūs - jis ką tik užgimęs, dar nesutvarkytas. Manau, kelionės draugai galėtų padėti jį kurti. Kaip? Ogi patys liudydami apie savo kelionę, klausdami, patardami ir dar kaip nors.


Atgal į: Pradėjau naują puslapį