Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-10-26

Diakonas teisiamas už prekybą narkotikais ir seksualinį priekabiavimą

Publikuota: Straipsniai

Vokietijoje prasidėjo Halberštato bažnyčios 47 metų diakono teismo procesas. Jis prekiavo heroinu ir kokainu, o mainais iš klienčių narkomanių reikalavo seksualinių paslaugų, praneša šalies televizija ZDF.

Kaltintojai mano, jog jis vadovavo narkotikų prekeivių tinklui. Jei jis bus pripažintas kaltu, jam gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

Diakonas buvo suimtas tuo metu, kai tolimųjų reisų vairuotojas olandas jam perdavė 3 kg marihuanos. Vėliau prie bažnyčios, kur jis tarnavo, esančioje katilinėje buvo aptiktas heroinas, o tolesnės kratos metu rasta marihuanos ir hašišo.

Pranešama, kad teisiamasis tarnavo bažnyčioje 18 metų. Tačiau paskelbus, jog jis prekiavo narkotikais ir įvykdė kitus nusikaltimus, Halberštato Evangelikų bažnyčios taryba nusprendė jį pašalinti iš bažnyčios. Tikimasi, jog nuosprendis diakono byloje bus paskelbtas lapkričio 16 dieną.


Atgal į: Diakonas teisiamas už prekybą narkotikais ir seksualinį priekabiavimą