Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-02-21

Šeduvos bažnyčia agituoja už vieną partiją

Publikuota: Straipsniai


Jadvyga BUIVYDIENĖ

Radviliškio rajono Šeduvos miesto Švenčiausiojo kryžiaus atradimo bažnyčioje platinamas Krikščionių demokratų partijos rajono skyriaus priešrinkiminis leidinys „Politinis šviesoforas“, kuriame gyventojai agituojami balsuoti už krikdemus.


Krikščionių demokratų partijos „Politinio šviesoforo“ bažnyčioje pridėta bene matomiausioje vietoje — ant suolo, stovinčio prie tako link altoriaus.


„Šiaulių krašto“ paklaustas, kieno iniciatyva bažnyčioje platinamas vienos partijos rinkiminės agitacijos leidinys, Šeduvos parapijos klebonas Tomas Kedušis sakė nežinantis, kas į bažnyčią atnešė šūsnį “Politinio šviesoforo“. T. Kedušis mano, kad leidinėlių į bažnyčią atnešė tikintieji, ir jis, klebonas, ne savo daikto iš bažnyčios išmesti negali.


Klebonas „Šiaulių kraštui“ sakė nesantis palankus jokiai partijai, todėl jei į bažnyčią politinės reklamos atneštų ir kitos partijos, jis neatsisakytų priimti. Esą tegu žmonės skaito, svarsto, už ką balsuoti.


„Šiaulių kraštui“ apie politinę agitaciją bažnyčioje pranešę šeduviai sako katalikų bažnyčios tarnams norintys priminti žodžius iš Šventojo Rašto: “Įėjęs į Dievo šventyklą, Jėzus išvarė visus parduodančius ir perkančius (…) ir tarė jiems: “Mano namai vadinsis maldos namai, o jūs pavertėte juos plėšikų landyne“ (Mato 21:12-13).


Redakcijai skambinę šeduviai rinkiminės agitacijos leidinių platinimą bažnyčioje vadina savotiška politine prekyba.


Autorės nuotr.Šeduvos bažnyčioje platinami Krikščionių demokratų partijos Radviliškio skyriaus rinkiminiai agitaciniai leidiniai.Šeduvos parapijos klebonas T. Kedušis sako neprieštarausiantis, jei į maldos namus savo politinės reklamos atneš ir kitos partijos. 


 


Bažnyčia, kuri, pagal Bibliją, turi būti maldos namai, Šeduvoje virto savotiškos politinės prekybos namais.


“Šiaulių kraštas”


Atgal į: Šeduvos bažnyčia agituoja už vieną partiją