Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-03

Išradingumo testas su kopėčiomis

Publikuota: Kita

(Atsakymas - tarp komentarų)

Jeigu norite, galite pakartoti išradimą, kurį padarėme dviese su Juozu, mano senu draugu. Tiesiog buvome priversti jį padaryti!
Netrukus sukaks lygiai dveji metai, kai nedorėlis Ervinas nuo daržinės stogo nulupo ir sudaužė kelis šiferio lapus. Tokių lapų seniai niekas nebegamina, ir neturėjau kuo jų pakeisti.
Mano draugas Juozas nebegalėjo ilgiau žiūrėti į netvarkingą stogą ir leido nusilupti kelis lapus nuo jo tvarto, kurį vis tiek griaus. Netgi pats nulupo - beliko tik parsivežti.
Bet stogo vis tiek negalėjau pataisyti - neturėjau tokių ilgų kopėčių. Juozas paskolino kopėčias - imk, sakė jis, parsivežk jas, užsikalk stogą ir bebešiurpink žmonių.
Tačiau kaip parsivežti tokį gremėzdą? Juk neturiu tokio didelio sunkvežimio. Nešti jas pusantro kilometro nuo draugo sodybos - pernelyg sunki užduotis…
Visgi dviese su Juozu radome būdą jas parvežti.
Pasirodo, tai labai paprasta.
Nuotraukoje matote visas reikalingas priemones. Beje, nieko daugiau, net virvės, mes nenaudojome.
Kaip jūs tai padarytumėte? Gal žinote dar paprastesnį būdą?

Nuotraukoje matote kopėčias ir visas reikalingas priemones joms pargabenti. Nieko daugiau, net virvės, naudoti nereikia.


Atgal į: Išradingumo testas su kopėčiomis