Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-09-20

Kodėl JIE negelbėjo?

Publikuota: Liudijimai

Skaitau ką tik gautą vieno piliečio laišką. Manau, ir jums bus pravartu paskaityti. Absurdas, kurį nenorėdamas savo laiške išdėsto žmogus, bet kada gali užklupti ir mus. Stovėdami savo centre, mes kartais nepamatome visos situacijos - kokie būname bukapročiai, kad sukuriame tokias idiotiškas situacijas.


Šiandien t.y.09-19 17:02 val. Kuršėnų mieste teko stebėti (su vaikais) tokią situaciją. Viskas vyko Ivinskio aikštės rajone. Matėme kaip pakankamai jaunas vyras (apie 35-37 metus) mušė pagyvenusį (apie 50-56 metų) vyriškį. Mes buvome pakankamai toli (120-150metrų) ir nesuskubome į pagalbą. (…) Įvykį matė gal koks 20 žmonių. Žmogus buvo mušamas kumsčiais, po to spardomas kojomis.Tik mušeika baigė savo darbą ir spėjo pasitraukti keletą žingsnių, kaip prie gulinčio sumuštojo sustojo policijos automobilis(su skiriamaisiais ženklais ir švyturėliais). Išlipo uniformuotas pareigūnas kuriam praeivis parodė į nueinantį asmenį kuris mušė nukentėjusįjį. Deja pareigūnas nesureagavo ir mušeika nuėjo savo keliais. Žinote, tai vis dėlto kraupus vaizdas. Guli sumuštas žmogus. Situaciją stebi keliasdešimt žmonių. Ir nieko. Kyla vienintelis klausimas. Kas Laisvoj Lietuvoj gali mus apginti? Na gal dar antras klausimėlis. Kaip visa tai paaiškinti vaikams? 
 
 


Atgal į: Kodėl JIE negelbėjo?