Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-06-21

Epi-skopalai keičia požiūrį į homoseksualus

Publikuota: Straipsniai

Jungtinių Valstijų E****opalinė bažnyčia (Anglikonų bažnyčios atitikmuo Jungtinėse Valstijose) gali pervilioti homosesksualinį potraukį turinčius katalikų kunigus ir kunigų seminarijų klierikus. Spaudoje pasirodė prenešimas, kad naujai išrinkta bažnyčios vadovė Katerina Džferts Šori pirmadienį pareiškė mananti, kad homoseksualumas nėra nuodėmė, o homoseksualai yra sukurti Dievo, kad mylėtų tos pačios lyties žmones.

Per interviu naujienų tarnybai CNN naujoji vadovė buvo paklausta, ar ji mananti, kad homoseksualumas yra nuodėmė. “Aš taip nemanau. Mano nuomone, Dievas mus apdovanoja skirtingomis savybėmis. Kiekvienas iš mūsų pasaulį pasiekia su skirtingais bruožais, kurie kartais kelia mums iššūkius, tačiau ir džiugina bei leidžia palaiminti mus supantį pasaulį”, - teigė ji.


Tai gali būti stiprus konkurentų smūgis homoseksualinių skandalų krečiamai Katalikų bažnyčiai, kuri nebesusitvarko su celibato iškreiptu savo kardinolų, kunigų ir seminaristų lytiniu potraukiu. Oficialiai ji pasisako prieš homoseksualizmą, bet visuomenėje plačiai išgarsėjo kai kuriomis dvasisininkų intymaus gyvenimo tradicijomis, ir dvi JAV katalikų vyskupijos po pedofilijos skandalų prieš kelerius metus buvo priverstos bankrutuoti. Pernai ir Lietuvos kardinolas Audrius Bačkis viešai pasižadėjo griežtai kovoti prieš homoseksualizmą kunigų seminarijose.


Liberalėjant konkurentų politikai, formalių reikalavimų kartelę gali tekti nuleisti ir katalikų vadovams.


Atgal į: Epi-skopalai keičia požiūrį į homoseksualus