Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-07-04

Nuostata gali būti stipresnė

Publikuota: Straipsniai“Esu gan jaunas zmogus. Nuo mažų dienų turiu įkaltą mamos nuomonę, kad Dievas yra bažnycioje, kad kunigai tarpininkai, o jei neini į bažnyčią, nesi tikintis ir t.t. Bet kai netyčiom užtikęs paskaičiau tavo straipsnius, visiškai susimaišiau. Bet kai daugiau jų perskaičiau, daug ką supratau. Manau, atvėrei man akis. Mamai pasakiau keletą tavo minėtų argumentų ir pasiūliau paskaityti kokį straipsnį, bet….. viską supratau… davatka…. Su pagarba ačiū!”


Deepblue


 


Džiaugiuosi, kad atsiranda žmonių, kuriems priimtinas Jėzaus mokymas. O kas turi tvirtas religines nuostatas, tų Gerąja Naujiena nesudominsi. “Žiūrėsite, bet nematysite, girdėsite, bet nesuprasi”, - sakė Jėzus šitiems žonėms. Jie atsakingi už save, ir dėl jų nėra ko pergyventi.


O gal mėginti juos perauklėti?


“Jei kurioje vietoje jūsų nepriimtų ir nesiklausytų, išeidami iš ten nusikratykite dulkes nuo kojų, kaip liudijimą prieš juos” , - patarė Mokytojas savo mokiams, siūsdamas juos į pasaulį skelbti Gerosios Naujienos. Mk 6,11


Mūsų pareiga Gerąją Naujieną pranešti - Jėzaus priešų teisė atmesti. Jėzaus mokiniai niekada nerengė “šventųjų” karų, nėjo žudyti pagonių, nelaužė žmonių inkvizicijos mašinomis - taip darė arba tebedaro tik kunigai, Rašto aiškintojai ir jų apkvailinti žmonės.


Vadinasi, Jėzaus mokiniai į Jo priešus turėtume žiūrėti atlaidžiai, gal su užuojauta, su viltimi, kad šitie žmonės gali bet kada atsiversti ir iš kunigų, Rašto aiškintojų bei davatkų stovyklos pereiti į Jėzaus pusę.


Neseniai viena kolegė pasakojo, kaip ji kalbėjosi su viena kaimyne, sena davatka. Kada kolegė pasigyrė, jog pati paskaitanti Bibliją ir sužinanti, ką Dievas apie tą arba tą dalyką pasakė, uolioji davatka labai susidomėjo tokia knyga ir tarė:


- O gal ir man parodytuma tą Bibliją?


Tai nuskambėjo kaip anekdotas, o kai pasijuokėm, atėjo į galvą viena mintis. O kas žino, kaip būtų, jeigu, tarkime, vieną sekmadienį, stabmeldykole apėjusi savo stabus ir iki soties prisiuosčiusi smilkalų kvapo, uolioji bažnyčios lankytoja parėjusi užsirakintų savo kambarėlyje, paimtų į rankas Bibliją ir savo akimis pažvelgtų į Dievo išmintį?


Jeigu akis į akį susitiktų su Tėvu, negi Tėvas jos nepakeistų?


Atgal į: Nuostata gali būti stipresnė