Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-06-17

Senutis dar tebelaukia

Publikuota: Liudijimai

Buvau šešerių, kai partaukiau į pirmąjį žygį - laukais, pakrūmėmis, vingiuotais  kaimo keliukais nužygiavau pas pusbrolį, kuris gyveno už 5 kilometrų.
Suprantama, namuose kilo panika, kai jie manęs pasigedo. Aš ir pats žinojau darąs sunkų nusilkaltimą. Todėl parlėkiau pavakare drebančiom kinkom, slapta avietynais prisėlinau prie namų ir nužiūrėjau, kur čia galėtų būti senutis. Šiltomis vasaros dienomis jis sėdėdavo už trobos galo ir gažką vienas mąstydavo. Aha, šiandien irgi! Pamatęs tiesiu taimymu šoviau pas jį, o jis be galo apsidžiaugė. Laikydamas glėbyje, jisai sakė:
- Dabar nelįsk į akis mamai, nes tikrai gausi į plutą. Ji visus durpynus išmaišė, šulinius išmatavo…  Verčiau būk pas mane - aš tau paseksiu pasakų.
Tada mes susitarėme, kad daugiau nebeiškeliausiu į kaimą niekam nieko nesakęs. Kadangi mama vis tiek neišleis, tai geriau jai nesakyti. Išeidamas pasakydavau senučiui, o jis visada ir visur išleisdavo - senas gudrus lapinas matė, kad vis tiek iškeliausiu, - tai juk geriau, kad išeinu su kažkieno žinia.
Bet svarbiausia ne tai, kad mane vaiką nuo to sykio kažkas išleisdavo į tolimiausius žygius. Aš supratau, kad visada esu laukiamas savo senučio ir bet kada galiu sugrįžti. Kad ir ką iškrėsdavau, visada bėgdavau pas jį ir pasisakydavau, o jis ramindavo, kad esu jo mylimiausias anūkas.
Užaugęs sužinojau, kad mano dvi sesės ir brolis senučiui buvo tokie pat “mylimiausi anūkai”…
Ko gero, tai pats svarbiausias mano gyvenimo įvykis. Senutis man labai panašus į Evangelijos Tėvą, kuris laukia savo sūnaus paklydėlio ir su džiaugsmu sutinka kiekvieną sugrįžusį.
Iš tiesų mes visi laukiami. Jeigu neturime tokio senučio, kokį man atsiuntė Dievas, mes visi turime tikrąjį, patį seniausiąjį Tėvą. Tai ko mums bijoti? Ko mums nebėgti pas Jį, kai prisidirbam velnių? Kam mums ieškoti tarpininkų ir advokatų?
Senutis dar tebelaukia!
Susitikimai


Atgal į: Senutis dar tebelaukia