Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-04-20

Testas stabams atpažinti

Publikuota: Liudijimai

Turėdamas laiko, užmečiau akį į senus komentarus ir radau įdomių dalykų. Štai viena katalikė po straipsnio “Gyventi ar suvaidinti gyvenimą?” rašo:


“Pernai grupelė žmonių nešė kryžių iš Lietuvos į Vatikaną. Su maldomis, giesmėmis… Jiems tai atrodė, kad šitaip gali liūdyti tikėjimą, liūdyti Kristų… Ir man visai neatrodo, kad jie nešė stabą…. Liūdyti galima įvairiais būdais”.


Aišku, liudyti galima įvairiai, bet ir toji katalikų grupelė nešė kryžių, o ne, tarkime, svastiką.


Beje, + formos saulės ženklas, kurį katalikai pasiėmė iš savo tikėjimo brolių romėnų ir kurį komentare minima grupelė tempė į “Šventojo Tėvo” miestą, net nelabai panašus į T formos kryžių, ant kurio kažkada buvo prikaltas kunigų pasmerktas Jėzus.


Visiems kryžiaus garbintojams, kurie neigia, jog kryžius jiems yra stabas, siūlyčiau atlikti nedidelį psichologinį eksperimentą su savimi.


Mieli katalikai ir stačiatikiai, jeigu štai taip + sukalti ir magiškais kunigo burtažodžiais pašventinti du pagaliai jums yra ne stabas, bet paprasčiausi pagaliai - tokie pat, kaip ir visi kiti medienos gabalai, pamėginkite juos panaudoti kaip įprastą statybinę medžiagą arba kaip namų apyvokos daiktą. Pavyzdžiui, pasidirbkite iš vieno šluotos ar šepečio kotą, kitą panaudokote užsikišusiam unitazui pravalyti…


Pamėginkite tai padaryti, ir pamatysite, su kokiomis sąmoningomis ir pasąmoninėmis jūsų baimėmis yra susijęs magiškas daiktas.


O tada galėsit sakyti, ar užburtas daiktas jums iš tiesų ne stabas.


Religija prieš Jėzų 


Atgal į: Testas stabams atpažinti