Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2014-11-28

Nepirkimo dienos apsipirkimai

Publikuota: Straipsniai

Daugiau netikėsiu jokiomis pasaulio valdžios akcijomis. Šiandien jos nutarimu visame pasaulyjė turėjo būti visai nepirkimo dieną, tai aš čiupau maišelį ir išlėkiau į parduotuvę. Eilių nekenčiu nuo sunkios ir nelengvos okupacijos metų, tai šiandien, sakau, apsipirksiu kaip Vilniaus aukštosios partinės mokyklos bufete - be jokių eilių ir pasistumdymų.
Bet ir vienoj, ir antroj, ir trečios parduotuvėj eilės buvo kaip visada. Pažeidę pasaulinę tvarką, žmonės ėjo, krovėsi daiktus be sąžinės graužatės, o atsistoję eilėj už manęs jie dar žiūrėjo labai priekaištingais žvilgsniais. Girdi, kaip aš drįstu pasaulinę visai nepirkimo dieną eiti į krautuvę ir dar atsistoti prieš juos? O jie? Jie, gudručiai, irgi tikėjosi, kad šiandien krautuvėj nieko nebus.
Kaip mus visus apmovė Jungtinių Tautų Seimas, ar kaip jis tenai!
Daugiau niekada netikėsiu jokiais jo nutarimais. Tik tada, kai prie pasaulio vairo teisėtai stos Obama su Grybauskaite, va tada galėsim sulaukti tvarkos.

Kitas gyvenimas

Patiko (0)


Atgal į: Nepirkimo dienos apsipirkimai