Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-02-19

Patriotizmo simptomai

Publikuota: Liudijimai

Vienu metu ėmė kibti penkios ligos: tinginystė, sloga, gripas, patriotizmas ir nutukimas. Jaučiu, kad nutukimą vėl teks stabdyti dieta, bet vis atidėlioju, apgaudinėdamas save: “O gal pareis? Gal nuo pirmadienio?..” Nuo slogos ir gripo geriu antibiotikus – šitie vaistai veikia geriausiai.


Nuo tinginystės pasiskyriau indų plovimo terapiją, bet nelabai padeda – suploviau viską, kas buvo kriauklėje ir ant stalo, bet tinginys nepraeina, nors tu ką. Nė mažiausio noro kinkytis golfuką, palikti sodybą ir trenktis 90 km į darbą. Vietoj to ėmė reikštis patriotizmo simptomai.


Man visada taip – kada tingiu pajudinti pirštą, širdyje atgimsta kilniausi jausmai, o galvoje ima veistis patys gražiausi žodžiai. Jeigu kas duotų tribūną, galėčiau valandų valandas šnekėti apie tėvynę, mokyti kitus patriotizmo, kviesti visus darbais, o ne žodžiais parodyti savo meilę, atvira širdimis atiduoti jai savo didžiausią auką – gyvenimą.


Kad tik nereikėtų dirbti…


Įdomu, ar taip būna tik man, ar ir kitiems patriotams?


Atgal į: Patriotizmo simptomai