Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-09-10

Ar nesakiau?.. Arba mes nugalėsim, arba jie pralaimės!

Publikuota: Straipsniai

JAV buvo atlikti krepšinio sirgalių mąstysenos tyrimai. Prieš rungtynes 2/3 sirgalių paprastai sako, kad jų mylima komanda laimės. Jeigu mylima komanda pralaimi, tuoj po rungtynių apklaustų sirgalių 2/3 tvirtina iš anksto numatę šitokį pralaimėjimą. Galai niekaip nesueina (iš kur atsiranda 1/3 aiškiaregių pranašų?), bet žmonės nepastebi savo proto duobių.

Aš pats nebedalyvauju psichozėse, bet visada žinau, kada jos pasibaigia. Išvažiuoju į kelią ir matau, ar mes dar kovojame, ar tie idioto vadovaujami debilai jau iškrito iš čempionato. Ant mašinų yra garbingos trispalvės - mes nugalėsim, trispalvių staiga neliko - viskas aišku, ar nesakiau, kad iš tų invalidų nieko nebus?

Panašiai elgiasi prietaringi žmonės. Jeigu  jų prietaras išsipildo, tarkim, per pilnatį atsitinka kas nors negero, jie sako: “Ar nesakiau, kad pilnatis blogai?” O jei pilnatis praeina laimingai, jie to paprasčiausiai nepastebi. Atmintis ne tik įsimena, bet ir cenzūruoja. Norint aptikti cenzūrą, reikėtų užsirašyto savo  spėliojimus.

Kitas gyvenimas

Patiko (0)


Atgal į: Ar nesakiau?.. Arba mes nugalėsim, arba jie pralaimės!