Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-12-24

(Ne)privalai būti laimingas

Publikuota: Straipsniai

Pavyk savo laimę tarsi vaivorykštę, lyg naujametinę snaigę. Laimė yra tenai arba tenai, o tu gaudyk ją nepailsdamas. Jeigu daug dirbsi, uždirbsi daug pinigų, jeigu daug mokysies, pasieksi visuomenės aukštumas. Daug ir nepailsdamas treniruosies - būsi Lietuvos čempionas, gal ir pasaulio… Tada būsi laimingas.

Reklama siūlo daug paprastesnį būdą įsigyti laimę kartu su nauju baldų komplektu arba paskutinės kartos mobiliuoju telefonu, kuris turi tiek galimybių, kad jų net nereikės. O kokia laimė sėsti į lizingu pirktą džipą arba limuziną! Kokios jaunos ir dailios panos žiūrės į tave, jeigu nusipirksi modernią bulvių tarkavimo mašiną! Ir koks jaukumas bus namuose už plastikinių tavo langų, jeigu nusipirksi juos su kalėdine nuolaida! O pirkdamas mūsų firmos džinsus, tikriausiai įsigysi ir tą gražuolę, kuri taip seksualiai žiūri į tave iš reklaminės šiukšlės.

Skaityti toliau

Patiko (0)


Atgal į: (Ne)privalai būti laimingas