Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2005-11-24

Citata kiekvienam žingsniui

Publikuota: Liudijimai

Sektos vadovas įsiūlė mažytį citatniką. Didysis kinų Mao savo chunveibinams buvo padaręs kažką panašaus. Šiandien ketvirtadienis, lapkričio 24-oji. Atsiverti citatniką ir žinai, kokią citatą šiandien skaityti, apie ką šiandien tau privalu galvoti.
Iš mandagumo sumokėjau tris su puse lito (dar pamanys, kad drebu dėl cento), bet pamiršau paklausti, kodėl po Sekminių antrąją dieną turėčiau skaityti tokią citatą, o vieną dieną iki Kalėdų - tokią. Ko gero, sektos narys klausinėti to neturėtų. Davė - skaityk. Lyderis žino, ką ir kada tau reikia galvoti.
Tikiuosi, sektos nariai, sumokėję pusketvirto lito, matricą nukiša toliau nuo akių. Juk negali taip būti, kad pasaulis imtų gaminti mintis pagal vieną kurpalį vienu metu iš tam tikrų ruošinių, o smegeninę paverstų citatų sandėliu. Atsisėdi valgyti - citata A, užmeti akį į kaimyno lėkštę - citata B, nuleidi bakelio vandenį - citata A4…
Atleiskit, man laikas baigti - turiu skaityti citatą B12.


Atgal į: Citata kiekvienam žingsniui